Сучасне Запоріжжя 

  Сучасне Запоріжжя 

Меню

Актуальні новини, цікаві та унікальні факти, ДТП, надзвичайні події прямо з місця пригоди

1 Dec 2022

😡 З’явилися подробиці жахливого вбивства родини на Запоріжжі 

У смт Камиш-Зоря Пологівського району російські загарбники 18 листопада вночі розстріляли родину в будинку на вулиці Поштовій.

Як розповідають сусіди, того вечора п’яні російські військові ходили по домівках і вимагали алкоголь. Вони обійшли чотири будинки, стукали у двері, але ніхто їм не відчинив. Приблизно о дев’ятій вечора вони дійшли до будинку Дармобедів. А вже незабаром люди почули постріли. 

😔 Коли вранці до будинку під’їхав колега батька, він зайшов у двір і побачив тіло Олександра. Його застрелили в голову.

Тіло Наталії знайшли на першому поверсі, зі слідами тортур та можливого зґвалтування. Вона також була застрелена. 

На другому поверсі знайшли вбитими їхніх синів, їм вистрілили в голову. 

📰 Press Centr

2 Dec 2022

«Політика конфіденційності» – докумен,діє щодо всіх даних,які сайт https://www.suchasnezaporizhzhya.com  отримує від користувача

Визначення термінів 1.1. У Політиці конфіденційності використовуються такі терміни: «Персональні дані» — будь-яка інформація, яка добровільно передається користувачем сайту під час реєстрації, написання коментарів, надсилання листів адміністрації сайту, а також за інших дій. До неї може належати: прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону, email, аккаунт у соцмережах та інші відомості, які прямо чи опосередковано відносяться до суб'єкта персональних даних.

«Обробка персональних даних» — будь-яка дія, що здійснюється з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, у тому числі збирання, систематизація, зберігання, зміна, передача, блокування, видалення персональних даних та ін.

«Користувач сайту» - відвідувач сайту, який отримав до нього доступ через мережу інтернет та використовує даний сайт у своїх цілях. «Cookies» — фрагмент даних на пристрої користувача, в якому міститься інформація про його попередні дії на сайтах: мову користувача, IP-адресу та місцезнаходження користувача, дату та час відвідування сайту, версію ОС та браузера, а також інші неперсоніфіковані дані. Вимикається шляхом зміни налаштувань у браузері, що використовується користувачем, а саме — забороною зберігання локальних даних у своєму комп'ютері.

загальні положення 2.1. Використання користувачем сайту означає його згоду з цією політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних. 2.2. У разі незгоди з умовами політики конфіденційності користувачеві необхідно залишити сайт та припинити його використання. 2.3.Справжня політика конфіденційності стосується лише даного сайту. Адміністрація сайту не контролює та не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які користувач може перейти за посиланнями, у тому числі розміщеними на цьому сайті. 2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надаються користувачами.

Предмет політики конфіденційності 3.1. Відповідно до цієї політики конфіденційності при відвідуванні сайту користувачем можуть збирати такі дані: Персональні дані – будь-які дані, які користувач залишає на добровільній основі, наприклад, ім'я коментатора або контактні дані при зверненні до адміністрації сайту через написання листа на адресу електронної пошти. Технічна інформація — неперсоніфіковані дані про користувача, які можуть збиратися автоматично з метою покращення якості контенту сайту, адміністрування та обліку статистичних даних.

Це може бути: IP-адреса та країна користувача сайту, джерело відвідування сайту, статистика відвідувань, назва інтернет-провайдера та ін. Cookies — інформація, яка може автоматично передаватися для подальшої обробки даних у випадках написання коментаря, подання заявки на отримання послуг, а під час передплати на отримання розсилки тощо. 

Способи та терміни обробки персональних даних

4.1. Обробка персональних даних користувача здійснюється на безстроковій основі. 4.2. Персональні дані користувача можуть бути знищені за ініціативою адміністратора сайту або до запитання користувача за умови подання відповідного звернення. 4.3. Адміністрація сайту не передає персональні дані користувача третім особам, які не пов'язані із сайтом договірними відносинами.

Відмова від відповідальності 5.1. Сайт є засобом передачі інформації. Адміністрація сайту докладає всіх зусиль для своєчасного оновлення даних та підтримання актуальності, проте не несе відповідальності за її достовірність (включаючи дані, викладені у коментарях). 5.2. Відповідальність за використання матеріалів покладається на користувача сайту. 5.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за обробку даних сторонніми сайтами, за посиланнями, на які користувач може перейти з сайту. 5.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за використання інформації, розміщеної на сайті.

Додаткові умови 6.1. Адміністрація сайту має право редагувати положення цієї політики конфіденційності без згоди та сповіщення про це користувача. 6.2. Поправки до політики конфіденційності набирають чинності з моменту їх публікації на сайті. 6.3. Користуючись сайтом, користувач підтверджує, що ознайомлений з останньою версією політики конфіденційності та дає згоду на положення, зазначені в цьому документі, а також на збирання та подальшу обробку даних, що надаються.

28 Nov 2022
Ім'я:
Коментар:
28 Nov 2022

Як економлять електроенергію у Запоріжжі? А як це робите ви - пишіть у коментарях 👇

Дивіться повну версію на YouTube каналі "СВАЙП" 🔗

🫴🏻 продовження відео на каналі «СВАЙП»

Слідкуй за сами актуальними новинами нашого міста на сайті "Сучасного Запоріжжя" і у нашому Фейсбуці 📰  Посилання в профілі😉 

Репортаж : Сергій Туников в Instagram 


🫴🏻 наш офіційний сайт Сучасного Запоріжжя 

27 Nov 2022

​​Як звернутися за екстреною медичною допомогою при невідкладному стані у випадку надзвичайної ситуації…

​​Як звернутися за екстреною медичною допомогою при невідкладному стані у випадку надзвичайної ситуації, пов’язаної із відсутністю електропостачання та зв’язку

Якщо у вас чи в людини поруч виник невідкладний стан в умовах воєнного стану та відсутності електропостачання наводимо алгоритм і черговість дій, як звертатися за екстреною медичною допомогою:

1. Спробувати набрати номер “103” з мобільного

2. При відсутності мобільного зв’язку та наявності стаціонарного телефонного зв’язку - набрати номер “103 зі стаціонарного.

3. Набір резервних номерів (стаціонарного/мобільного) оперативно- диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги:


🔹0672019295  

🔹0675778106

🔹0732535072

🔹0732535077

🔹0662602487

🔹0662602485

🔹0617023777

🔹0617023778

🔹0612870164

🔹0616536417

 

4. Набір через інтернет додатки номерів  оперативно- диспетчерської служби  (Ватсап, Телеграм, Вайбер):


🔹0672019295  

🔹0675778106

🔹0732535072

🔹0732535077

🔹0662602487

🔹0662602485


5. Набір через інтернет додаток Скайп: 103zp

6. Спроба набору номерів інших екстрених екстрених служб: 112,101,102 або альтернативні номери ДСНС, Нацполіції.

7. Звернення до пункту постійного чи тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги, поліції, ДСНС, пунктів незламності.

8. Самостійне звернення до лікарні.

9. Зупинити автомобіль швидкої, поліції, пожежників та попросити про допомогу.


☝️ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗБЕРЕЖІТЬ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ У ВАШОМУ ГАДЖЕТІ

23 Nov 2022

Рекомендуємо вже вам записати адреси найближчих Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії 

Місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

Ознайомитись з пунктами в Запоріжжі зможете за посиланням ☝🏻

24 Nov 2022

До Ради внесено законопроект щодо посилення покарання за публікацію інформації про вогневі ураження об'єктів інфраструктури 

До Ради внесено законопроект щодо посилення покарання за публікацію інформації про вогневі ураження об'єктів інфраструктури та органів влади в Україні. За публікацію інформації про обстріл цих об'єктів, якщо така інформація не оприлюднювалася Генштабом Збройних сил, Головним управлінням розвідки Міноборони чи СБУ або іншими уповноваженими держорганами чи службовими особами, - пропонується карати штрафом від 1000 до 3000 неоподатковуваних податків мінімумів, або 4 громадськими роботами годин, або виправними роботами терміном до 2 років.

24 Nov 2022

Діти до 18 років можуть пройти безкоштовну фізичну реабілітацію після травми або поранення

Взяти участь у проєкті від Фонда Ріната Ахметова можуть усі діти віком до 18 років, які отримали фізичні травми або поранення під час бойових дій в Україні в період з 24 лютого 2022 року. Йдеться про травми або поранення будь-якого ступеня тяжкості.

Безкоштовна 12-денна реабілітація включатиме:

— проживання та харчування для дитини та одного супроводжуючого батька, проїзд в обидва боки;

— індивідуальні категорії реабілітації залежно від діагнозу та медичних рекомендацій після повного обстеження.

Залиште заявку тут: https://forms.gle/c3FXq3KtY9Go4GcZ7 👈

Подробиці та уточнення — за безкоштовним номером 0 (800) 509 001.

Поділіться цією інформацією з тим, хто потребує допомоги!

23 Nov 2022

Цьогоріч в Запоріжжі не буде встановлено головну ялинку на Маяковського.

📌 Цьогоріч в Запоріжжі не буде встановлено головну ялинку на Маяковського.

Більшість містян проголосували проти цього, - повідомляє в.о. міського голови ЗОВА А. Куртєв.

19 Nov 2022

💵Крадіжка грошей з банкомата: невдала спроба У Запоріжжі оперативники викрили зловмисника, який заволодів грошима пенсіонерки. 

Літня жінка не змогла зняти кошти через технічний збій апарата та звернулась за допомогою до представників банку. Поки вона пояснювала свою проблему, банкомат все ж видав її пенсію. Гроші замість власниці намагався отримати молодик, який стояв у черзі наступним. Не вийшло🤷🏻‍♀️

Його затримали, гроші довелось повернути, але відповідати перед законом все одно доведеться.

17 Nov 2022
17 Nov 2022

За останні два дні поліцейські затримали двох грабіжників, які вихоплювали на зупинках телефони та тікали.

В Олександрівському районі телефон пиздали у дитини, а на Шевчик у жінки. Бігуни не дуже добре фізпідготовлені, тому їх швидко затримали.


10 Nov 2022

Скандальна історія щодо авіадвигунів виробництва АТ «МОТОР СІЧ»,які нібито відвантажувалися в РФ, обростає новими подробицями.

Мотор Січ
Мотор Січ

Зокрема, Державна служба з експортного контролю справді видала підприємству два дозволи на продаж авіаційних двигунів, але вони не стосувалися Казахстану, Киргизстану або Хорватії. Адже саме ці країни згадувалися у звітах СБУ як можливі обхідні маршрути для постачання моторівських авіадвигунів до РФ. 

У Держекспортконтролі констатували, що влітку 2022 року видали АТ «МОТОР СІЧ» дозвіл на продаж одного двигуна для потреб Міноборони однієї з держав, а також експорту двигунів не для вертольотів, а інших літальних апаратів, в одну з країн-членів НАТО.

При цьому відповідно до законодавства експортер несе відповідальність за здійснення міжнародної передачі – якщо він був у курсі, що товар буде використаний з іншою метою чи іншим кінцевим споживачем, ніж зазначено у дозволі. У такому разі де хоча б легкий натяк на те, що АТ «МОТОР СІЧ» продавало свої авіадвигуни – хоч безпосередньо, хоч через треті країни – авіадвигуни в РФ? А той експорт, який таки було здійснено підприємством за кордон, влада санкціонувала...

15 Nov 2022
Завтра, 15 листопада, з 00:00 до 01:00 та з 05:00 до 24:00 діятимуть планові відключення у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській та Донецькій областях.
Завтра, 15 листопада, з 00:00 до 01:00 та з 05:00 до 24:00 діятимуть планові відключення у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській та Донецькій областях.
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9
Налаштування файлів cookie
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду.
Ви можете прийняти їх усі або вибрати типи файлів cookie, які вам дозволено.
Параметри конфіденційності
Виберіть, які файли cookie ви хочете дозволити під час перегляду цього веб-сайту. Зверніть увагу, що деякі файли cookie не можна вимкнути, оскільки без них веб-сайт не працював би.
Необхідний
Для запобігання спаму цей сайт використовує Google Recaptcha у своїх контактних формах.

Цей сайт також може використовувати файли cookie для електронної комерції та платіжних систем, які необхідні для належної роботи веб-сайту.
Сервіси Google
Цей сайт використовує файли cookie від Google для доступу до таких даних, як сторінки, які ви відвідуєте, і ваша IP-адреса. Сервіси Google на цьому веб-сайті можуть включати:

- Google Analytics
- Відстеження конверсій Google Ads
- Карти Гугл
- Шрифт Google
На основі даних
Цей сайт може використовувати AddThis:
- AddThis — це соціальний віджет, який збирає інформацію про поведінку користувачів і передає її третім особам.